STOKROTKI

Grupa „STOKROTEK" to super drużyna. Znajdzie się u nas fajny chłopak i fajna dziewczyna... Lubimy się bawić od samego rana... Tańczyć i śpiewać też potrafimy... Zawsze mamy uśmiechnięte miny...Lecz kiedy trzeba to się skupiamy, swojej Pani uważnie słuchamy i na pytania pięknie odpowiadamy. W każdy poranek Stokrotek sala, w uśmiech i radość dzieci przybrana.
Muzyką, tańcem, wierszem rozbrzmiewa, piękne piosenki Stokrotka każda śpiewa. Odkryje tutaj swoje zdolności, czas więc jej mija w wielkiej radości.


Jesteśmy najstarszą grupą w przedszkolu. Chcemy dobrze przygotować się do szkoły, dlatego dużo czasu poświęcamy na wykonanie różnorodnych zadań: plastycznych, technicznych, konstrukcyjnych, muzycznych czy ruchowych. Uczymy się także czytać, pisać i liczyć. Przedszkole to nasz drugi dom. Czujemy się tu bezpiecznie i swobodnie. U nas nikt się nie nudzi i nie marudzi. Kreatywność , twórczość, głowa pełna pomysłów to nasza wspólna dewiza. Każdego dnia odkrywamy nasze przedszkole, do którego przychodzimy z wielką radością. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Podczas zajęć poznajemy litery, uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i lepimy. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.