Tydzień zdrowego odżywiania

TYDZIEŃ ZDROWEGO ODŻYWIANIA


Drodzy Rodzice!


Chcąc promować zdrowy styl życia u dzieci oraz kształtować właściwe nawyki żywieniowe informujemy, że w dniach 22 – 26.02.21 r. będziemy obchodzić w naszym przedszkolu „TYDZIEŃ ZDROWEGO ODŻYWIANIA”.

Prosimy, aby każde dziecko przyniosło do przedszkola (na poniedziałek 22.02) dwa dowolne owoce i jedno warzywo ,(które można spożyć na surowo – posłużą nam do degustacji).


ŻYJMY ZDROWO!
III miejsce w konkursie na bombkę bożonarodzeniową

Z radością informujemy, że reprezentująca nasze przedszkole Lila z grupy Smerfów zajęła

III miejsce

w "Ogólnopolskim konkursie na bombkę bożonarodzeniową"

zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jeleniej Górze.


Gratulujemy ogromnego sukcesu!!!

W najbliższym czasie odbierzemy nagrodę niespodziankę.

Pomagamy zwierzętom

W ramach akcji "Raz w miesiącu zamiast kupić sobie lizaka - oddam 2 zł dla zwierzaka" w styczniu udostępniamy skarbonkę w grupach w następujących terminach:

 Stokrotki 18.01.2021 (poniedziałek)

Biedronki 19.01.2021 (wtorek)

 Żabki 20.01.2021 (środa)

Smerfy 21.01.2021 (czwartek)

Motylki 22.01.2021 (piątek)

 

Dziękujemy za serce, wrażliwość i zrozumienie dla innych!

 

 

Kochani Rodzice serdecznie dziękujemy za dotychczasowe zbiórki

IX - 211zł, X - 108zł, XI - 228zł, XII - 256zł

pieniążki wpłacane są na konto schroniska.

 

Pomagamy Amelce

Kochani Rodzice, Dziadkowie od kilkunastu lat ❤???????? zbieramy grosiki w naszym przedszkolu na ogólnopolską akcję charytatywną ???? "Góra grosza " dla dzieci przebywających w Państwowych i Rodzinnych Domach Dziecka. Jednego roku przeznaczyliśmy zebrane fundusze na pomoc samotnym matkom z dziećmi w Pobiednej. ????????. W tym roku w czasach bardzo trudnych dla Wszystkich wspieramy dzieci chore. Kto ma....???? to prosimy o przyniesienie do przedszkola. Zbieramy dla Amelki...❤, rówieśniczki naszych przedszkolaków. Za życzliwość, wsparcie i serducho bardzo dziękujemy.????????????

 

 

Oficjalny kanał na YouTube

Drodzy Rodzice!!

Miło nam poinformować, że od dziś zaczyna działanie nasz oficjalny kanał na portalu YouTube. Obecna sytuacja wymusza na nas korzystanie z coraz to bardziej zaawansowanych metod komunikacji z Państwem. Na kanale będą umieszczane wszystkie filmy nagrywane z udziałem dzieci z poszczególnych grup.

Zapraszamy do subskrypcji kanału, aby nie przeoczyć żadnych nowości :)


LINK DO NASZEGO KANAŁU


Świątecznie dla zwierzakówW ramach akcji "Raz w miesiącu zamiast kupić sobie lizaka - oddam 2 zł dla zwierzaka" w grudniu udostępniamy skarbonkę w grupach w następujących terminach:

15.12.20 - Biedronki

16.12.20 - Stokrotki

17.12.20 - Smerfy

18.12.20 - Motylki

21. 12. 20 - Żabki


Dziękujemy za serce, wrażliwość i zrozumienie dla innych...Podziękowanie

Drodzy Rodzice!


Serdecznie dziękujemy za zrozumienie w tych ciężkich czasach.

Od poniedziałku zapraszamy do przedszkola w normalnym trybie.

Do zobaczenia!

Prośba

Drodzy Rodzice!


W związku z obowiązującą sytuacją epidemiczną oraz brakiem kadry pedagogicznej i obsługi. Zwracamy się z prośbą, aby w miarę możliwości pozostawiać dzieci w domu.


Dziękujemy za wyrozumiałość.

Podziękowanie

Drodzy Rodzice!!!

Niekiedy sytuacje życiowe zmuszają nas do podjęcia trudnych decyzji i taką niewątpliwie było dla mnie przerwanie pracy. Szczególnie dlatego, że Państwa dzieci wkroczyły w kolejny etap swojego życia, wydoroślały, nabrały odwagi, stały się samodzielne i bardzo żałuję, że nie będę mogła na bieżąco obserwować, jak rosną i rozwijają się. Niestety, ale sytuacja pandemii uniemożliwiła nam bezpośredni kontakt, dlatego poprzez stronę internetową naszej grupy chciałam Państwu podziękować za każde miłe słowo, wspólne rozmowy, uśmiech, wsparcie i zaangażowanie w życie grupy. Wiedziałam, że Jesteście Państwo wspaniałą grupę Rodziców, a zorganizowanie się w zaledwie półtora dnia, mówi samo za siebie.

Dziękuję za tak niezwykłe i piękne podziękowanie za pracę z Państwa dziećmi. Wzruszyliście mnie swoją niespodzianką do łez. Dziękuję. Jestem dumna ze Smerfików, ich rozwoju, ciekawości Świata, twórczości i osiągnięć tych mniejszych oraz większych. Jest to mądra i wspaniała grupa z wielkimi możliwościami. Życzę dużo zdrowia, wytrwałości i cierpliwości w tak trudnym czasie.
Dziękuję. Arleta Łapacz

Zbiórka przekąsek

Kochani,

z okazji zbliżającego się 4 października Dnia Zwierząt ogłaszamy zbiórkę przekąsek dla zwierzaków z naszego

jeleniogórskiego Schroniska dla Małych Zwierząt.


Liczymy na Państwa ogromne serducha .


Zbiórka trwa w dniach 28.09.2020 r. - 01.10.2020 r.


W piątek przekażemy zebrane dary i skarbonkę z wrześniową zbiórką charytatywną "Raz miesiącu zamiast kupić sobie lizaka – oddam 2 zł dla zwierzaka. "

Wznawiamy naszą akcję charytatywną

Drodzy Rodzice i Dzieci,

po długiej - od lutego - i nie od nas zależnej przerwie wznawiamy w naszym przedszkolu akcję charytatywną „Raz w miesiącu zamiast kupić sobie lizaka – oddam 2 zł dla zwierzaka”.


W dniach 17 – 18 września w holu przedszkola będzie udostępniona skarbonka, do której wrzucamy datki dla zwierzaków z naszego jeleniogórskiego Schroniska dla Małych Zwierząt.


Pomagamy, bo ogromne serce mamy!
NAZWA FIRMY
adres

Adres:

ul. Mieczysława Karłowicza 13,

58-506 Jelenia Góra

 

           

 

 

 

DANE KONTAKTOWE

 

telefon

telefon:

75-75-26-488

mail

przedszkolenr13@wp.pl

 

 

 

NA SKRÓTY:

 

KANAŁ/MP13 STOKROTKI ---ŻABKI---